Hoe beetje wazige achtergrond effect in Sony Vegas 12 ?
Ik zoek een effect in de video bewerkingsprogramma Sony Vegas 12 waardoor de achtergrond van je video een beetje wazig wordt. En dat alleen ik goed te zien ben. Weten jullie misschien iets?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zoek een effect in de video bewerkingsprogramma Sony Vegas 12 waardoor de achtergrond van je video een beetje wazig wordt. En dat alleen ik goed te zien ben. Weten jullie misschien iets?
ik heb een boel msn-berichten -met bijlagen- bewaard bij postbus in. vandaag kon ik alleen naar mijn account als ik eerst skype installeerde. dat heb ik succesvol gedaan, maar nu vind ik nergens meer mijn postbus in.
Wanneer ik een avi bestandje open in vlc-player, krijg ik dit effect: http://tinypic.com/r/2yv9b1h/5
Wat kan ik hieraan doen? In Windows Media Player werkt de video (.AVI) wel zoals het hoort.
Mvg Jordy
Als er €100,00 wordt betaald wordt de computer weer vrij gegeven. Als je niet betaald wordt komt de politie bij je langs Deze beschudiging slaat nergens op.
Ik "werk" voor een non-profit stichting waarbij ze oa. aan videobewerken doen in Adobe Premiere Pro. Het maakt niet uit welke versie het is (CS4, CS5, 5.5 of CS6). De marktprijs is ongeveer overal gelijk vrees ik (ong. 400 euro en duurder). Ik wil het liefst 1 bedrag in 1x betalen en dat ik nooit meer hoef te betalen (dus geen zgn. Adobe Cloud).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing