hoe kan je bij msn op de mac emoties krijgen?
-
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
-
Ik wilde voor m'n laptop een back-up maken. Toen ik eerst AI Recovery Burner opstartte, klikte ik al op start zonder dat er een cd-rom in zat, om te kijken hoeveel ik er nodig zou hebben. Vervolgens annuleer ik de back-up, er is een R schijf gemaakt, en ik stop er een cd-rom in. Maar nu zegt ie ineens dat de 'herstelpartitie' niet bestaat. Nu heb ik dus geen flauw idee wat dat betekend, en hoe ik dit kan oplossen. Iemand die me kan helpen?
Een paar foto's of zo toevoegen zou leuk zijn, maar hoeft niet per se. Ik wil die vid's sharen op facebook of G+ of youtube ofzo, want je kunt daar nix met mp3's.
hallo als ik een halfuurtje op mijn pc zit en als ik afsluit gaat alles goed en als ik lang op mijn pc ben speel games van alles enzovrt.als ik mijn pc dan afsluit blijft het bij Afmelden... en draait zon rond blauwe cirkel
en blijft zo dus hou ik aan/uit knop in .gaat alleen zo iemand opllosing?
windows 7 ultimate 64-bit
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing