Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik iemand zijn foto zien op msn / live messenger als ik nog niet geaccepteerd ben?

Vorige week heb ik iemand toegevoegd op msn (live messenger). Het lijkt er op dat ik nog niet geaccepteerd ben, omdat ik diegene nog niet online gezien heb. Wel kan ik de foto van diegene zien.

Ook is het mailadres inmiddels veranderd in een schermnaam. Zijn mijn vermoedens dus onjuist en ben ik wel geaccepteerd? Het vreemde is wel dat via www.live.nl er nog staat 'you've invited this person to be your friend'.

Onder diegene zijn naam staat bovendien sinds gisteren '@work'. Dus ik kan diegene zn status ook zien. Dus: heb ik het bij het juiste eind en ben ik nog niet geaccepteerd of ben ik wel geaccepteerd?

Ps. ik heb de nieuwste versie

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software

is er een programma waardoor je op het startscherm van google chrome direct de sites krijgt waar je t laatst op keek? Nu moet ik ze telkens opstarten

ooit had ik zo iets, maar met een nieuwe pc weer kwijt geraakt...

Toegevoegd na 33 minuten:
ik zie wel wat ik het laatst open had staan, (dank voor je uitgebreide antwoord) maar moet t wel zelf weer opstarten. Alleen als ik de pc niet juist afgesloten heb en chrome dat herstelt, zit ik direct weer in alle open sites. Ooit had ik dat dus altijd, lekker makkelijk:-)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing