Hoe kan ik gratis animated gif maken van een klein filmpje?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe je iemand gewoon blokkeert op de mail weet ik wel, dus dat soort antwoorden hoef ik niet. Maar ik wil dat diegene ook zo een "Delivery Status Notification (Failure)" krijgt als ik hem op de blok zet en hij probeert me te mailen. Dit gebeurt niet vanzelf, ik heb het net getest door mijn andere account te blokkeren.
Toegevoegd na 8 minuten:
Het antwoord van Samson had ik zelf ook al bedacht, maar ik wil het liever zoals ik het stel in de vraag. Pas als dit echt compleet onmogelijk blijkt zal ik zoiets doen als Samson zegt.
Bijvoorbeeld:
Hoofdstuk 1:
blablabla
1.1
blablabla
1.2
blablabla
Hoofdstuk 2:
blablabla
2.1
blablabla
2.2
blablabla
Hoofdstuk 3:
enz. enz. enz.
Toegevoegd na 40 seconden:
En dat moet dan automatisch.
Ik had een programma met een key geregistreerd. Tuurlijk ...dat mag niet, dat weet ik. Maar ondanks dat ik de optie updaten uitgezet had is er toch buiten mijn weten om via internet contact geweest. Het programma is "uit" gezet.
Het lijkt mij dat de softwaremaker daarvoor behoorlijk in je computer moet spitten en wie weet wat voor informatie er dan allemaal meelift. Mogen ze dat ?
Als ik een aantal mp3's wil branden op een cd verandert altijd de volgorde. Meestal komt het laatste nummer bovenaan en ik kan het alleen goed krijgen als ik de naam verander van alle nummers. Zoals 001-liedje 002-liedje enz.
Hoogst irritant, wie weet een brandprogramma die gewoon doet wat ik zeg?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing