Het menu van mijn geluid is weg?
Ik heb opeens geen menu meer voor mijn geluid. Ik bedoel het menu dat rechtsonder in de menubalk staat. Zo'n speakertje. Hoe kan ik deze terugkrijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb opeens geen menu meer voor mijn geluid. Ik bedoel het menu dat rechtsonder in de menubalk staat. Zo'n speakertje. Hoe kan ik deze terugkrijgen?
Het gaat om programma's die we regelmatig gebruiken en een pc met maar 18,6 gB harde schijf.
Kun je daar een extrerne harde schijf opzetten, zodat je toch alle programma's kunt draaien die je wilt draaien?
Als ik in Excel 2007 een nieuw werkboek maak, of een nieuw werkblad in een bestaand werkboek, is de standaardinstelling dat gegevens *onderin* de cel worden gezet.
(Probeer maar: zet iets in een cel, en vergroot de hoogte van die rij - de inhoud van de cel zal onderin de cel staan, niet bovenin.)
Hoe zorg ik ervoor, dat de gegevens *bovenin* de cel worden gezet? Als standaard, dus automatisch voor elk nieuw werkboek en voor elk nieuw werkblad.
Er staan verschillende cd's in mijn mediabibliotheek die ik graag wil overzetten maar dan moet ik ze eerst in de map mijn muziek zien te krijgen.
Ik wil audiobestanden van OGG naar mp3 converteren, maar kan maar geen prettig programma vinden waarmee dit kan.
Ik ben dus niet op zoek naar een of andere trial ofzo, maar een programma wat wel gewoon goed werkt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing