Hoe schakel ik uit dat facebook laat zien welke mensen zijn ingelogd?
Het gaat hierbij niet om mijn Facebookvrienden maar ik bedoel mensen met wie ik een paar keer chatcontact heb gehad omdat ik iets aan hun weggaf en dus e.e.a. moest afspreken.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Sociale Media. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat hierbij niet om mijn Facebookvrienden maar ik bedoel mensen met wie ik een paar keer chatcontact heb gehad omdat ik iets aan hun weggaf en dus e.e.a. moest afspreken.
Aan het eind van een video op YouTube zegt de maker van een video vaak dat je hierna vooral “deze” video moet bekijken. Hij wijst dan maar links en op de computer zie je daar dan een video thumbnail waar je op kan klikken.
Maar op mijn android telefoon zie ik dat niet. Hoe kan ik op mijn telefoon uitvinden om welke video het nu gaat?
Steeds als ik een video verstuur naar iemand wordt er iets vervormd aan het beeld. De kleuren zijn aan het schitteren en de kwaliteit is slecht.
Ik krijg steeds de vraag "wat is er met jouw camera?" Maar het origineel van het filmpje is wel gewoon goed.
Alleen ik heb het met filmpjes die ik verstuur. Als ik filmpjes ontvang zijn die normaal.
Bijgevoegde foto bevat een video still van een opname. Bovenste foto is vanuit WhatsApp. Onderste is hetzelfde filmpje, maar dan het origineel.
Ik had (met de nadruk op had) een werk-facebookaccount gekoppeld aan mijn prive facebookaccount. Dat wilde ik niet meer. Door een fout, heb ik het wel losgekoppeld maar kan ik niet meer inloggen in mijn werk facebookaccount. Hoe krijg ik weer toegang? Ik vrees dat ik persoonlijk contact moet hebben met facebook zelf. Hoe krijg ik dat/waar of heeft iemand een tip?
Dit niet ziet als statusupdate hoe kan ik dit doen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing