Hoe komt het dat je na een orgasme (man) even geen zin meer hebt in sex? Hoe wordt dat veroorzaakt?
Toegevoegd na 2 minuten:
Heeft het bijvoorbeeld te maken met een snelle daling van bepaalde hormonen? Zoja welke?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 2 minuten:
Heeft het bijvoorbeeld te maken met een snelle daling van bepaalde hormonen? Zoja welke?
Al 2x geprobeerd om seks te hebben met m'n vriendin ..
Helaas deed het haar 2x veel pijn.
De eerste keer begon ik gewoon heel rustig (we waren allebei goed opgewonden, zij dus ook gewoon erg nat), ik had geen probleem met "erin" komen, maar het deed haar wel heel veel pijn toen dat gebeurde.
De volgende ochtend weer geprobeerd, zelfde resultaat, wel iets verder gegaan voor dat er pijn kwam, maar toch weer, erge pijn ..
Heeft er iemand ideeën ? Of iets ?
Als je met mannen wel relaties wil aangaan.
Wordt de man nog net zo opgewonden als daarvoor of moeten mannen er meer moeite voor doen om sexueel opgewonden te raken? Een dokter die ik hierover sprak zei dat het tussen de oren zit maar is dit ook echt zo?
Vorige week was toen Ik Seks had de condoom gescheurd , en was mn pil vergeten ! Dus moest Ik een morning after pil halen , netjes 14 uur later ingeslikt! Nu mijn vraag : Ik slik de pil dus nu gewoon ben Ik nog steeds veilig of ben Ik door de Morning after pil onveilig tegen zwangerschap?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing