Waarom heeft Noach uit de ark eerst een raaf uitgezonden en toen een duif?
Genesis 8:5 tot 9
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Religie. Algemene vragen over Religie & Spiritualiteit vind je in de hoofdcategorie.
Genesis 8:5 tot 9
Toegevoegd na 50 minuten:
Bijvoorbeeld in de statenvertaling (numeri 23:22) en de King James vertaling...
Toegevoegd na 51 minuten:
En bv in Job 39:12, 13
Op Wikipedia staat over sektes:een aantal groepen
ontmoedigt volgenvan een hogere opleiding, hoewel veel sektes hoogopgeleiden en zelfs topfiguren uit het zakenleven in hun gelederen hebben.'
Hoe is dat te verklaren?
Iemand mag namelijk alleen vlees van herkauwende dieren eten, met volledig gespleten hoeven. Schelp-en schaaldieren mogen niet en vis mag alleen gegeten worden als ze minstens één vin hebben, die in het water te zien is. Vlees mag niet samen met zuivel genuttigd worden. Waarom doet men dit? En klopt het dat dit in het Oude Testament staat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing