Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Religie. Algemene vragen over Religie & Spiritualiteit vind je in de hoofdcategorie.

Nieuwste vragen

Waarom wordt Satan de engel des licht genoemd in de bijbel ? (zie 2 Cor.11:14 ) Immers, de satan zelf doet zich voor als een engel des lichts.

Vervolgvraag : Als hij zich voordoet als een engel des licht
kan het dan zo zijn dat er mensen zijn die denken ze God aanbidden en God's wil doen terwijl ze eigenlijk Satan's wil doen ? Bijvoorbeeld extreme sektes of religies waarbij geweld wordt gebruikt.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Religie

Wat wordt in Genesis bedoeld met "water boven het gewelf"?

In Genesis 1 wordt in vers 6 en 7 gesproken van het scheiden der watemassa's:

6 God zei: ‘Er moet midden in het water een gewelf komen dat de watermassa’s van elkaar scheidt.’ 7 En zo gebeurde het. God maakte het gewelf en scheidde het water onder het gewelf van het water erboven. 8 Hij noemde het gewelf hemel.

Wordt er verderop in de Bijbel nog gesproken over deze bovengewelfse watermassa? Wat is die watermassa?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Religie
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing