Wordt of werd exorcisme alleen in de katholieke kerk uitgevoerd?
Zo ja waarom komt dit niet in andere religies voor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Religie. Algemene vragen over Religie & Spiritualiteit vind je in de hoofdcategorie.
Zo ja waarom komt dit niet in andere religies voor?
Op afbeeldingen zie ik ze altijd! Waarom?
Natuurlijk snap ik dat een kerk onderhouden moet worden, en dat dat ergens van betaald moet worden.
Maar toch? Dient dit dan betaald te worden uit entreegelden? Moeten gelovigen ook betalen om een dienst bij te wonen, of moeten alleen ongelovige bezoekers betalen?
Of is er nog meer beveiligeng en wat is dan het nut van de Zwitserse Garde ? Erg 'snel' zien ze er niet uit:)
Toegevoegd na 30 seconden:
beveiliging.....
Eigenlijk worden mannen met lang haar nog altijd raar aangekeken.
Mensen proberen constant de voetstappen van deze heilige te volgen; wat maakt dit aspect zo anders?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing