Kan iemand me iets uitleggen over het boeddhisme?Want ik lees dat het boeddhisme geen goden heeft,maar dat boeddha wel zij dat ze er waren.Hoe zit dat
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Religie. Algemene vragen over Religie & Spiritualiteit vind je in de hoofdcategorie.
En dan in vroege stadiums en latere. Staan er ook directe/indirecte tips?
Als je naar bijvoorbeeld Rome gaat en hier de Sint-Pieterskerk wil bezoeken, moet je je houden aan bepaalde kledingvoorschriften. (je schouders en knieën moeten bedekt zijn) Is dit niet het geval, dan kom je niet binnen.
Betekent dit dat je wel in een jurkje met legging mag lopen? Of moet je echt een broek aan doen in deze hitte?
Omdat die vaak geen feest vieren, weet ik uit ervaring. Maar hoe doen ze dat dan bij feesten die bedoeld zijn om God te eren?
Staat er in de bijbel ook maar iets wat als humoristisch gezien kan worden en ook als zodanig bedoeld is?
Toegevoegd na 5 uur:
De meeste antwoorden gaan voorbij aan de extra toelichting die ik gegeven heb:
Staat er in de bijbel ook maar iets wat als humoristisch gezien kan worden en ook ALS ZODANIG BEDOELD is?
Of je het persoonlijk humor vind of niet is niet mijn vraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing