Wat zijn nu eigenlijk energiën die je voelt van mensen en zo?
Op deze site wordt veelvuldig over energie gesproken die je voelt. Wat is dat nu eigenlijk. In mijn optie heeft energie met arbeid en kracht en zo te maken.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Religie & Spiritualiteit. Specifieke vragen over religie vind je in de subcategorie.
Op deze site wordt veelvuldig over energie gesproken die je voelt. Wat is dat nu eigenlijk. In mijn optie heeft energie met arbeid en kracht en zo te maken.
Ik kijk vaak op Syfy naar Ghosthunters International.
En begrijp ook dat ze op zoek gaan naar geesten.
Maar wat doen ze nou eigenlijk precies? Is er een soort van functie omschrijving?
het valt me steeds meer op dat ik de energie van mensen voel maar ook van dieren
het voelt soms als heel licht maar ook vaak zwaar en als stress
ik wordt er doodmoe van en vooral van die mensen die heel veel spanning en stress hebben
hoe kan ik er me voor afsluiten
Ook al is Michael Jackson overleden... zou je evengoed zijn energie kunnen voelen die hij een paar jaar terug uitstraalde?
Toegevoegd na 13 minuten:
Ik bedoel niet uit z'n muziek... want dat voel ik al heel sterk, maar ik bedoel eigenlijk wat hij uitstraalde... bijvoorbeeld als ik hem zie lachen op een filmpje ofzo dan wordt ik metteen weer helemaal ''gelukkig'' het klinkt stom, maar dan krijg ik gewoon een speciaal gevoel...
En ik vroeg me af of je na zijn dood evengoed nog met hem in contact zou kunnen komen of zijn aanwezigheid als geest te voelen?
In bijna elke godsdienst is een van de gouden regels 'dood geen andere mensen'. Geld dat dus ook voor peronages die niet echte mensen zijn, maar wel mensen voorstellen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing