Is de ondergeschikte positie van de vrouw (sociaal-economisch en historisch) te verklaren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Religie & Spiritualiteit. Specifieke vragen over religie vind je in de subcategorie.
in het christelijke geloof wordt zelfmoord als een zonde gezien.
is dat in dekoraan ook zo? zo ja hoe kun je dan zelfmoord aanslagen plegen?
ik had eens eengesprek met een afghaanse jongen die moslim is en hij zei als het ware hetvolgende.
de koraan is een soort van "vernieuwde bijbel, hoe het precies zit weet ik ook miet maar het zou redelijk afgeleid zijn van de bijbel dus vandaar dat ik me afvraag hoe de koraan denkt over zelf moord?
Toegevoegd na 2 minuten:
VOOR EEN VOLWASENER
Toegevoegd na 1 minuut:
als je wel gedoopt mag en kan worden ?
Toegevoegd na 7 minuten:
sorry wat zijn de kosten voor een doop
het vraagteken achter geloof is omdat ik niet zeker weet of het een heel geloof is of een stroming
Toegevoegd na 2 minuten:
Het eindigde op oïsme en ik geloof dat het iets van kako, cako of kaka was
Toegevoegd na 10 minuten:
Nee, helemaal gaan satanisme of iets dergelijks. Niets met de duivel maar dat de God kwaadaardig was
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing