Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Relaties. Specifieke vragen over dating, familie, genealogie, huwelijk en vriendschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe maak ik een stamboom in boekvorm?

Met bijna 500 familieleden, is het onmogelijk geworden om een "getekende" stamboom te printen, dus probeer ik het in boekvorm (de "vertelllende" versie). Op My Heritage print hij de stamboom echter vanaf de jongste telg en eindigt bij de oudste. Aparte notities bij een persoon worden genoemd in een aparte pagina "notes". Kan dit niet anders? Of toch maar zelf doen? Ik heb de hele familie opgeslagen in een GedCom bestand.

10 jaar geleden

Wat moet ik doen als mijn vriendin herinneringen voor mij verborgen houdt?

Mijn vriendin heeft een twitter account voor haar depressie. Dit account is privé en post ze allemaal dingen op waar ze het op dat moment lastig mee heeft. Zij vertelde mij dat ze mij zou vertellen als er iets mis is en dus ook wanneer zijn iets post op twitter. Toen ik het account laatst op zocht (ik herinnerde me de naam nog) zag ik dat ze nieuwe dingen had gepost (zelfs op de dag zelf). Hier stond in dat ze de hele avond en nacht heeft lopen huilen om dingen die vroeger zijn gebeurd, en mij heeft ze hier niets over verteld. Ik heb aan haar gevraagd of het goed gaat de laatste tijd, sinds ze niks meer over haar depressie laat weten, en ze zegt van wel. Dezelfde dag heeft ze haar twitter account privé gemaakt en zag ik dat er opeens 10-20 meer tweets bij waren gekomen die ik niet meer kan zien nu. Het laatste wat ik heb gezien is dat ze tweette dat het haar spijt tegen een persoon waar ze klaar mee was een jaar geleden, en zover ik weet ging het toen uit met haar ex. Ik heb het gevoel dat ze haar ex nog steeds mist en dat ze misschien terugwilt naar hem, maar ik ben te bang om te vertellen dat ik weet dat ze al die tweets heeft geplaatst (sinds het account voor haar alleen bedoeld was en het nu ook privé is gezet) en ik ben heel erg bang om haar kwijt te raken. Ik doe altijd mijn uiterste best voor haar maar blijkbaar vertrouwt ze mij niet genoeg om al deze dingen te vertellen, alleen haar beste vriendin weet dit verhaal, stond nog op twitter. Ze liegt ook soms hierover.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Dating

Ben ik half Italiaans?

Hallo, ik zou graag iets willen weten mij vader zegt dat ik half Italiaans ben en kwart Duits en kwart iranees maar mij moeder is van iranees afkomst met een klein beetje Italiaanse roots en me vader is van Italiaans en Duitse en iranees afkomst en heeft het meeste duitse en Italiaanse roots. Aan mij vaderskant na de 3de voorouders waren ze allemaal Italiaans en Duits enz maar mij vraag is ben ik half Italiaans? ( ik ga geen stamboom maken ) gr

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing