Kan de biologisch vader zijn kind erkennen dat geboren is binnen een ander huwelijk?
Stel meneer A en mevrouw B zijn getrouwd per 2010. Zij gaat vreemd in 2011 met meneer C en in 2012 krijgt zij een kind van C. Kan C zijn kind erkennen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Stel meneer A en mevrouw B zijn getrouwd per 2010. Zij gaat vreemd in 2011 met meneer C en in 2012 krijgt zij een kind van C. Kan C zijn kind erkennen?
Vermoedelijk zullen die wetboeken wel veel op elkaar lijken, maar zijn ze hetzelfde of zitten er toch nog wel redelijk wat verschillen.
Zo kent dacht ik de ene staat wel het homohuwelijk en het andere niet. Maar is dat daar ook een civielrechterlijke zaak? En waar kunnen nog meer verschillen in zitten?
Ik huur een eengezinswoning. Het dak van de fietsenberging in de tuin bestaat uit asbest en begint op verschillen plaatsen af te brokkelen.
Hierdoor is tevens een lekkage van het regenwater ontstaan in de berging en langs de buitenmuur van de berging. De losse, afgebrokkelde stukjes asbest liggen zelfs in de dakgoot.
Woningbouwvereniging heeft als oplossing de afgebroken stukjes asbest van het dak afgeplakt met tape. De lekkage is hierdoor niet opgelost maar de asbest baart me nog de meeste zorgen.
Op mijn verzoek de asbestplaten te vervangen geeft de verhuurder geen gehoor.
Wat kan ik doen?
Mag iedereen gewoon naar deze plekken toe om fossielen etc te zoeken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing