mogen wij als erfgenamen de inboedel in huis te koop stellen ?
moeder is overleden. mogen wij (5 erfgenamen) een verkoop van de inboedel organiseren in eigen huis?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
moeder is overleden. mogen wij (5 erfgenamen) een verkoop van de inboedel organiseren in eigen huis?
Koningsboom wordt zomaar geplant met rondom een hek
Ik ben al maanden in conflict met vitens om een onterechte eindafrekening, ik heb 4 brieven gestuurd en maar 1 keer een reactie kregen, na die reactie van Vitens had ik (nog) meer vragen dan antwoorden. Ik heb nogmaals een brief gestuurd, aangetekend, en nogmaals vragend om opheldering van deze kwestie en ik heb Vitens verzocht mij binnen twee een reactie te geven anders beschouw ik de zaak als afgedaan. Ik vond twee weken een redelijk termijn, als het niet genoeg tijd was hadden ze in elk geval kunnen laten weten dat de brief was binnen gekomen en in behandeling is toch?
Hoe dan ook, de twee weken zijn inmiddels verstreken, mag ik nu ook daadwerkelijk de zaak als afgedaan beschouwen, sta ik ik mijn recht?
Heb een overnameformulier bij oude bewoner getekend maar wil het huis toch niet bij woningbouw nog geen ja gezegd
Ik weet dat de KNMG en de Raad van State bezwaren (en eigenlijk dus tegen waren) hadden tegen het voorstel. Ik vraag me echter af of dit de enige redenen zijn geweest om het wetsvoorstel in te trekken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing