Is (poging tot) zelfmoord een strafbaar feit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb dus 20 jaar onafgebroken gewerkt bij een aantal werkgevers. Laatste werkgever was ca 2 1/2 jaar. Ik ben bang dat als ik nu een tijdelijke baan aanvaard dat ik weer opnieuw een halfjaar moet wachten eer er door de Stichting Voortzetting Pensioenen gestort gaat worden.
Toegevoegd na 14 minuten:
De FPV verwijst bij na vraag naat UWV, en UWV weer terug.
Dit is mijn plan: Ik heb nog een oude caravan, die wil ik op een vlonder schroeven van lege olievaten. Buitenboordmotor eraan en klaar.
Meestal gaan de bezittingen van de overledene over naar familieleden. Een wapen heeft vaak een behoorlijk prijskaartje, dus zou deze waarde ook naar de nabestaande moeten gaan. Maar iemand zonder wapenvergunning mag weer geen wapen bezitten. Hoe werkt dit?
heeft het dan NUT?
Toegevoegd na 25 minuten:
maar me foto was niet goed gekeurd, omdat er een stukje haar niet op stond milimeter werk...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing