Een wethouder die voor 75% gaat werken! na verkiezingen, krijgt die wachtgeld voor de ingeleverde uren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kreeg vandaag de vraag of ik een mantelzorgcompliment wilde ontvangen. Voor mij tot vandaag een onbekend verschijnsel.
Een mantelzorgcompliment is een bedrag van €200,- dat iemand op aangeven van een structureel zorgbehoevende van de overheid krijgt. Die zorgbehoevenden kunnen elk jaar zo'n "compliment" laten geven door de SVB.
Een mooi idee en ik heb geen nee gezegd. Maar ik denk dan wel: hoeveel bureaucratie zit daar dan weer achter? Of, positief gezegd, hoeveel ambtelijke werkgelegenheid levert het op?
De belastingdienst heeft een ING rekening waar men belastingaanslaggen op kan betalen. Geldt dit voor alle landelijke overheden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing