Wat is het nut van huurtoeslag?
Waarom bestaat huurtoeslag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waarom bestaat huurtoeslag?
Hallo allemaal,
Dit is een beetje moeilijk uit te leggen, dus ik geef een voorbeeld en ik hoop dat iemand mij een helder antwoord geeft.
Laten we zeggen dat ik in 2013 geen gebruik heb gemaakt van zorg en dus geen eigen risico heb betaald (350 euro). In 2014 ben ik in het ziekenhuis beland en de kosten zijn 900 euro. Normaal moet ik 360 betalen (eigen risico) en dus wordt de rest vergoed van het basispakket.
Ik heb van de meneer begrepen dat de zorgverzekeraar 3 jaar terug kan kijken of ik wel of niet gebruik heb gemaakt van het eigen risico, dus van die 900 euro moet ik 350 eigen risico betalen (2013) en 360 euro eigen risico (2014). Ik dacht altijd dat het eigen risico per jaar vervalt (of je wel gebruikt hebt gemaakt of niet)
Ben van plan om rond te gaan lopen met een kopie van mijn ID kaart, aangezien ik heel onhandig ben en alles overal laat slingeren. Ben dus ook al 3 keer mijn ID kwijt geraakt. Echter is mijn vraag, kan je je hiermee nog steeds legitimeren bij bijv. een Albert Heijn, of bij de toegang van een feest? Vooral dat laatste is erg belangrijk voor me, aangezien ik daar al mijn ID's kwijt ben geraakt.
Alvast vriendelijk bedankt!
Met het oog op het leegraken van het groningse gasveld en de daarbijhorende gevolgen voor de schatkist.
Voor school hebben we een hoofdstuk voor maatschappij dus kan je please antwoord geven
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing