Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik Roaccutane nemen zonder Diane 35?

Ik heb last van acne. De eerste kuur, werkte niet goed genoeg en nu moet ik nog een tweede kuur. Helaas ben ik van de eerste kuur aardig wat aangekomen.. Ik denk dat dit door Diane 35 kom, ik weet niet of ik ook aan kan komen van Roaccutane?

In ieder geval, zou ik Roaccutane kunnen slikken zonder Diane 35 te gebruiken? Ik heb namelijk geen vriendje dus ook geen seks, vind het daarom beetje apart dat ik dan Diane 35 moet slikken van de Dermatoloog.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hoe kan je snel aan primolut komen?

Hallo,

Ik heb het voor woensdag nodig, en het is nu zaterdag. Ik wil hiervoor maandag of dinsdag naar de huisarts (ligt eraan wanneer hij tijd heeft). Ik weet dat ik een recept nodig heb, maar mocht ik dat van hem krijgen en hij heeft de primolut niet op voorraad, waar kan ik het dan (voor) woensdag krijgen?

Gewoon bij een apotheek als ik het recept meeneem?

Mvg

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing