Wat gebeurd er als je een overdosis aan paracetamol neemt?
mijn pa zegt altijd : neem niet te veel paracetamol als je ziek bent waarom?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn pa zegt altijd : neem niet te veel paracetamol als je ziek bent waarom?
Ik ken het innemen van een paracetemol met een glas water (meteen doorslikken) maar die gaat me niet goed af,,en ik krijg telkens het gevoel dat ik slik. Iets wat ik proef vind ik ook niks kauw/ smelt tabletten want ik ben een weinig eter. En lust niet veel als ik het niet lekker vind spuug ik het uit. Welke mogelijkheden zijn er nog meer?? ik aanvaard alles!
Puur uit nieuwsgierigheid wat het verschil is
Ik heb een vernauwing in mijn dunne darm waardoor ontlasting vaak vastloopt en alles nogal moeizaam gaat. De meeste laxeermiddelen werken alleen op de dikke darm en die heb ik niet meer. Welk middel werkt laxerend op de dunne darm?
Is het zo dat je een hele lange tijd zit te wachten todat je ogen zwaar worden of rol je met je ogen en meteen ben je weg. En is er verschil van tijd bij injecties of dampvormige anesthesia.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing