Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb een soort gezwel, wat kan het zijn? Zie uitleg.!

Goedenavond.
Ik heb op de zei kant van mijn linker been (ter hoogte van mijn heup) en soort van gezwel.

(Ik noem het gezwel. Weet er even geen andere benaming voor)

Ik heb het nooit zien groeien, 4 maande geleden kwam ik er spontaan achter onder de douche. Het is ongeveer 12 tot 15 centrimeter vanuit me lies richting me billen toe.

Ik wilde hier echter niet zoveel aandacht aan spenderen, Het is nauwlijks zichtbaar, Alleen als ik douche zie en voel je het goed.

overigens is het zacht. je kan er in knijpen, en ik voel niks geks. Het is gewoon alsof je een stukje vet beet pakt bij je buik (zo ziet het er ook uit) Alleen als ik het los laat, Blijft het ''gezwelletje' zitten.

Verder doet het ook geen pijn.

Maar nu!!
5 dagen geleden kreeg ik lichte spierpijn rond mijn beide liezen, (ter hoogte van mijn gezwelletje.) Dit veranderde in 1 dag, en trok de lichte spierpijn naar mijn linker been (ter hoogte van mijn gezwelletje.)

Ik maak me licht zorgen.
Heeft iemand ervaring ? Iemand die een soort gelijkenis heeft van wat ik nu uitleg. of is er iemand die toevallig gespecialiseerd is in dit soort dingentjes.

Ik ben 18 jaar, En het klinkt misschien gek... Maar ik schaam me er een beetje voor. Vandaar dat ik ook niet eerder naar de dokter ben geweest.
(Hoewel het meer zekerheid geeft!!!)

Ik ben homoseksueel. En tja -_-'' Een beetje bang dat ik mijn broek uit moet trekken,

Alvast bedankt. pannelatje.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat is het minst slecht voor mijn knieën: op een knielrubber zitten of hurken? Beide zijn pijnlijk.

Bukken is uitgesloten vanwege mijn rug. Als ik opsta uit hurkzit, wat ik overigens heel goed kan met hakken op de grond, doen mijn knieën zeer. Als ik op het tuinkussen kniel doen mijn knieën direkt pijn door de druk.
Benen languit gaat niet, want dan kan ik niet bij de planten.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat veroorzaakt de afbraak van vitamine B12?

Mijn lichaam haalt te weinig B12 uit het voedsel en krijg daardoor injecties toegediend. Dit wordt om de 1 á 2 maanden gedaan. Dit toont aan dat B12 af wordt gebroken en weer aangevuld dient te worden. Soms treedt er de laatste weken ernstige moeheid op, de ene keer eerder dan een andere keer. Waar komt dit door? Waardoor wordt B12 afgebroken?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing