Kunnen vergrote lymfeklieren een symptoom zijn van hooikoorts?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn opa heeft wel jicht gehad en mijn oma reuma. Zou ik nu al naar de dokter gaan of moet ik het even afwachten?
Ik denk hier vooral aan mensen die veel aanleg hebben voor hoge bloeddruk. Medicijnen zorgen ervoor, dat de bloeddruk gereduceerd wordt tot normaal te beschouwen waarden. Met medicijnen is mijn laatstgemeten waarde 138 / 82. Kan dat voor sommige mensen te laag zijn?
Ik heb al jaren last van mijn amandelen, er zit altijd bloed op en ze zijn opgezwollen. En een paar keer per jaar dan heb ik er echt last van, nu heb ik ook de behoeft om mijn neus te snuiten, dat deed ik dus net, en toen kwam er snot uit met bloed en stukjes vlees, en het deed echt pijn toen het eruit kwam. Ik heb nog nooit in mijn leven een bloedneus gehad dus het ligt niet aan dat.
Ik heb een suikergehalte van 7.0. Hoe kom ik hieraan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing