1 pond (500 gram) pepernoten achter elkaar naar binnen werken... schadelijk?
Ik had dit zelf namelijk gedaan. En ik heb nu erg last van me buik/darmen kan dit schadelijk zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik had dit zelf namelijk gedaan. En ik heb nu erg last van me buik/darmen kan dit schadelijk zijn?
Kent iemand dit gevoel?
's avond laat krijg ik altijd last van een kriebelende voet. Op zo'n moment moet ik mijn voeten bewegen. Het is geen jeukend gevoel, maar het kriebelt IN mijn voet. en als ik beweeg dan gaat het weg, maar is binnen paar tellen weer terug. Help wat moet ik doen?
Hallo, k ben een prematuur. 2 maand te vroeg geboren, heb geluk dat ik het overleefd heb. : ) was toen een zware tijd met zulke kinderen en vooral in die generatie en het ziekenhuis was er nog niet zo in gespecialiseerd.
Maar mijn vraag duidt;
Wat zijn de gewoonlijkste symptomen bij deze kinderen?
ik vind dat er weinig informatie over is.
Ik kreeg vandaag de uitslag van mijn bloeduitslagen per telefoon, ik moet volgende week naar dokter toe.
Omdat ik al meerdere keren was flauwgevallen,erg bleek zie,veel hoofdpijn heb,had de arts zoiets ,om toch het te laten controleren,maar ik weet het zelf aan stress.
Nu slik ik ook AD (paroxetine 50),voltaren100mg 3x,en nog vele medicijnen voor de pijn van de reuma,en heb ik inderdaad heeel veel nu aan mijn hoofd.
Ik zal waarschijnlijk andere medicatie krijgen,heb ook zware menstruaties,maar slik al de diana.
Ik vraag me af hoe ernstig de HB waarde is,ik weet dat hij normaal tussen de 7--9 moet zitten.
Weet iemand dit toevallig,vind wel alle informatie over bloedarmoede maar niet in de mate hoe ernstig.
Na school heb ik bijna altijd hoofdpijn. Het is een soort vermoeide hoofdpijn, waardoor je niet helder kunt denken. Alsof mijn gedachten in de knoop zitten en het in mijn hoofd rommelig is. Ik ben met mijn moeder al eens naar de dokter geweest, die zij dat ik te gespannen ben op school en dat het hoofdpijn geeft als je dan ineens moet ontspannen.
Maar nu wordt het erger. Op school, na de eerste pauze, krijg ik al heel erge hoofdpijn. Soms heb ik ook een bonkende pijn aan mijn slapen. Als ik terug thuis ben, huil ik soms van de hoofdpijn omdat die maar niet wil stoppen. 'S avonds is het meestal gedaan, maar dat kan nog even duren.
Ik heb meestal ook het gevoel alsof ik voor ALLES gevoelig ben. Zien, ruiken, horen, woorden.
Hoe kom ik er van af?
Waarom heb ik zo'n hoofdpijn?
Toegevoegd na 12 uur:
Een paar dingen die het waarschijnlijk niet zullen zijn:
Te weinig water, ik drink per dag zeker meer dan 1l en waarschijnlijk 1,5l.
Te weinig suiker, tijdens de eerste pauze eet ik een kleinedoen, chocoladekoek op.
Muffe lucht, er wordt zeker genoeg verlucht, de ramen staan soms zelfs open wanneer het koud is.
Een bril nodig, dit schooljaar nog was er een medisch onderzoek. Daar moest je een oogtest doen, met mijn ogen was niks mis. Ik heb al helemaal geen moeite om dingen van veraf te lezen. In de klas hebben we een smartbord, ik heb er nooit problemen mee gehad.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing