Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom trillen spieren onder mijn gips?

Ik heb sinds zondag door een knieletsel(knieschijf zit los door scheuren pezen) mijn been vanaf mijn dij tot aan mijn enkel in een achterspalk. Ik kan mijn been dus niet buigen. Ik hou hem zo veel mogelijk hoog, maar sinds vandaag beginnen er rondom de knie ineens allemaal spieren samen te trekken waardoor mijn hele been gaat schudden, pijn doet het niet, maar het voelt raar en is best vervelend... Iemand een idee hoe dit kan?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Schildklier te traag?

Na mijn bevalling ben ik aan het proberen te lijnen, maar afvallen lukt niet goed. Nu heb ik mijn schildklier laten testen. 2 weken geleden was de TSH 5.2 en FT4 10. Ivm klachten is hij nogmaals getest, nu is de TSH ineens 13,4 en FT4 nog steeds 10. Volgends de HA werkt de schildklier gewoon zoals het moet en hoef ik geen medicijnen te slikken. Dat komt omdat de FT4 gewoon binnen het juiste gebied valt. Is het wel normaal dat de TSH in korte tijd zo snel stijgt (ik volg wel een dieet sinds die 2 weken) en is het niet beter om toch medicijnen te vragen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing