wie heeft er een nokkenas ex van een gpx 750r liggen of waar kan ik die kopen?
het is voor de uitlaatkleppen van mijn motor
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
het is voor de uitlaatkleppen van mijn motor
Een advocaat is voor zulke dingen verzekerd ma toen ik mijn advocaat hierover sprak zei die 100 euro te willen betalen ipv 7500 want hij heeft een hoge eigen risico bij zijn verzekering en wilt dit niet betalen wat nu ?
Ik had al geinformeert en hoorde dat ik een brief moest schrijven naar mijn advocaat en het alsnog te proberen maar heeft dit zin en wat en hoe kan ik dit het beste regelen
Alvast bedank mensen !!!
Heb me ingelogd op een 0900 nr. Om 00:30 hoor ik mijn telefoon toeteren (snel achter elkaar, leek als beeindigen gesprek toon oid). Ik zie iets staan van een vier en druk uit. In paniek denk ik dat ik vier uur lang een 0900 nr heb gebeld (kan dat niet terug zien op ziggo telefoon).
Achteraf nagaand kan dat niet omdat ik om 20:30 uur nog in de trein zat. Ook die toeter lijkt als beeindigen van gesprek. Maar anderszijds leek er wel een open verbinding te zijn, maar dan kan het dus nooit meer dan 3 uur oid zijn.
Denken jullie dat ik een rekening van een paar honderd euro krijg? Of zal het mee gaan vallen. Tsja anders eigen schuld dikke bult.
Ik ben Danny en ben 16 jaar oud. Ik wil graag leren handelen op het internet om geld te verdienen. Ik dacht zelf aan xbox 360 spellen want ik heb zelf ook een xbox 360.
Kan iemand mij daarmee helpen of weet iemand een goeie en betrouwbare site waar ik kan leren handelen?.
Mvg,
Danny
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing