Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kun je in de ziektewet gaan als het niet goed gaat met je kind?

mijn zoon is 8 maanden en heeft reflux. Hij heeft er medicijnen voor maar is door zijn slechte start erg onrustig geworden. Hij vaart er absoluut niet wel bij dat i werk, slaapt, drinkt en eet dan nauwelijks. Het is duidelijk dat hij mij thuis nodig heeft. Maar onbetaald verlof gaat natuurlijk niet.. Ik heb het er zelf ook niet makkelijk mee, emotioneel maar ook fysiek want ook snachts wordt hij nog elke 2 uur wakker. Wat kan ik doen?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Is een helm dragen op een loopfiets verstandig, of overbezorgd?

Mijn 2-jarige dochter krijgt binnenkort een loopfiets. Is het verstandig haar een helm te laten dragen, of is dat niet nodig?

Toegevoegd na 1 dag:
Ok, na een dag lijken de meesten het overbezorgd te vinden. Bedankt voor jullie antwoorden.
Nog wat nadere uitleg waarom ik de vraag stelde: ze is behoorlijk wild en onbevreesd (in vergelijking met neefjes en nichtjes van dezelfde leeftijd). En ik weet dat bulten en schaafwonden erbij horen. Zijn al bij de huisartsenpost geweest nadat ze weer eens was gevallen.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing