Hoe maak je zin?
Ik hoor het ouders vaak tegen hun kinderen zeggen: nou dan maak je zin. Maar hoe doe jij dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik hoor het ouders vaak tegen hun kinderen zeggen: nou dan maak je zin. Maar hoe doe jij dat?
omdat er toch wel lichte paniek heerst nu onder mensen met name om hun kinderen?zou jij je zelf en je kind in enten zoja waarom en ze nee waarom niet?
Mijn kleine meid weet heel duidelijk haar eigen zin duidelijk te maken en heeft een sterke wil. In tegen stelling tot andere leeftijdsgenootjes. Nu vraag ik me af of dit wel goed is en of ze later niet erg dominant wordt?
Is het goed van haar dat zij dit al zo vroeg aan kan geven (3 jaar) . Ik weet niet van wie ze het heeft want ik en mijn man zijn beide niet zo.
Dit naar aanleiding van een voorval waarbij het kind had gespijbeld en zowat een rolberoerte kreeg toen het uitkwam en zijn vader ingelicht zou worden. Het was nog net geen doodsangst, maar het kwam wel degelijk in de buurt. Is dit de manier om je kinderen strak te houden; angst kweken?
Heb 3 puberzoons, op school krijgen ze al veel informatie over drugs, maar de groepsdruk kan zo groot zijn op die leeftijd. Ik praat er wel over met ze, geef voorbeelden van hoe fout het kan lopen,( helaas kennen we die)
Ben benieuwd hoe jullie hiermee omgaan
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing