Wanneer werd de eerste fopspeen gebruikt?
Wie heeft hem uitgevonden? En uit welk materiaal bestond de eerste?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie heeft hem uitgevonden? En uit welk materiaal bestond de eerste?
Kinderen leren al jong te werken en te spelen op de computer. Ook leren ze om via internet/google allerlei informatie op te zoeken. Anderzijds zijn spreekbeurten /werkstukken kant-en-klaar te downloaden.
Wij moesten vroeger de spaarzame informatie bij elkaar sprokkelen met informatie-boekjes van school, bibliotheek of in winkels en soms per post.
Toch hebben wij het idee dat onze kinderen veel minder zelfstandig zijn en informatie bij elkaar zoeken. Ik had bijv. op mn 12e/13e een eigen aquarium. Dat regelde ik allemaal zelf. Ook voor spreekbeurten verzamelde je zelf de informatie. We vroegen wel hulp aan onze ouders maar het initiatief lag bij jezelf.
Heb ik een te rooskleurige herinnering? Ligt het aan onze kinderen? Of herkennen jullie dit fenomeen?
Wat ik bedoel:
Kinderen hebben meer informatie veel makkelijker beschikbaar. Maar lijken dat juist slechter te vinden en/of slechter op te pakken.
NB. Vroeger is bij mij een kleine 25/30 jaar geleden.
Bij het sluiten van de vraag: Dank voor de antwoorden!
In jouw mening. Ben er zelf niet helemaal uit. Denk niet dat het in het belang van het kind is om bij een homofiel echtpaar op te groeien. Maarja wil ook niet die mensen de kans ontnemen om kinderen op te voeden.
Denk toch dat het belang van het kind bij mij zwaarder weegt.
Eigenlijk een historisch moment, toch?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing