Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Kinderen. Vragen over ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kind van 6 met gezwollen amandelen, wat moet ik doen?

Ben nu in het buitenland bij familie op bezoek, mijn nichtje heeft gezwollen amandelen, het slikken doet pijn.. Heb haar 1/4 paracetamol gegeven voor de pijn (dat is dus 125 mg) is dit wel goed en hoeveel mag ze per dag? Mag ze ook een halve? Kinderparacetamol kan ik nu nergens vinden, overal is gesloten en ze wonen in het dorp.
Hier zeggen ze dat het beter is als ze warme dingen eet maar ik dacht dat je dan juist koude dingen moest eten. Net als bij een amandel operatie moet je toch ook veel ijsjes enzo eten?
Heeft iemand hier ervaring mee?
Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Kinderen

Mijn zoontje van acht maanden is hypotonisch en krijgt daarvoor fysio. Zijn motorische achterstand is zo'n 3 maanden. Wat kan ik verwachten?

Mentaal is hij normaal. Verwachting is niet dat er een onderliggende oorzaak is voor de hypotonie. In buiklig kan hij zijn hoofd zon 60 graden heffen. Bij verplaatsing van zijn kantelpunt in zit valt hij om en hij laat zijn benen hangen als je hem horizontaal houdt. Bij optillen onder de oksels lijkt het alsof hij tussen je handen doorglijdt.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Kinderen

Kun je gerechten zoals Hachee, met bier er in, gewoon aan kinderen geven, van zeg 1,5 tot 5 jaar?

Of andere gerechten waar alcohol in zit en hoelang moet het doorkoken, voordat je zeker weet dat al het alcohol eruit verdamt is?

Toegevoegd na 31 minuten:
En hoe doen jullie het? Wel/niet?

Toegevoegd na 32 minuten:
En hoe doen jullie het? Wel/niet?

graag als reactie. Want dit is een mening en dan wordt mn vraag verwijderd.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Kinderen

mijn kind is 5j en heeft x benen en platvoetjes,kinderarts zei gaat vanzelf weg voor 5j.Maar ze heeft het erger nu vind ik wat moet ik doen?

Ze kan geen snelheid maken met het lopen, ze loopt moeizaam, als we gaan wandelen klaagt ze al gauw dat ze moe is en pijn heeft. de kinderarts heeft er nooit iets ernstigs uitgehaald ze heeft neiging tot x beentjes zei hem altijd maar is nog binnen de grenzen. mijn dochtertje klaagt gauw van pijn in de rug de knieën en haar voetjes. Weet niet wat te doen. De foto die bijgevoegd is is het rechtse meisje mijn dochterjte staat met knieën tegen elkaar en voetjes staan van elkaar af.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Kinderen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing