Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mag ik in nederland wonen met een verblijfvergunning 5 jaar geldig ?

Hallo, mijn naam is eduard en ik ben getrouwd met een nederlandse vrouw, ik woon al 2 jaar en 3 manden in nederland, van onze relatie hebben wij een mooi kindje gekregen, maar de relatie gat niet zo goed, dat is zo want ze heb veel contact met zij ouders, ze is altijd voor hun en hun voor haar, alles dat ik zeg is niet belangrijk voor hun, ik voel een beetje discriminatie van hun , mij schoonvader is dominee protestant, heel streng , ik heb alles geprobeerd om mij relatie verbetere maar kom nooit goed, maar ik wil niet meer met haar wonen , maar wel in contact met mij kindje zijn?
als ik gat lopen uit mijn relatie, moet ik aan mijn land terug gaan , of kan ik hier in nederland wonen en werken? als dat kan leuk voor mij, want kan ik heel vak aan mijn kindje zien.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Kind van 13 zonder vrienden vindt niks leuk behalve voornamelijk gamen, wat kan ik hieraan doen?

Mijn inwonende (stief) zoon van 13 heeft nog steeds geen enkele vriend.
Hij heeft dit ook nooit gehad.
Sinds ongeveer ruim 2 jaar woont hij bij on en zit vanaf de basisschool op speciaal onderwijs ivm adhd en odd.

Ik vind het erg vervelend dat hij geen enkele vriend heeft en ook niks leuk vindt.
Het enige wat hij leuk vindt is gamen of als dat niet mag tv kijken en anders op bed liggen tot hij weer mag gamen/tv kijken als t aan hem ligt.

Uiteraard hebben wij al van alles geprobeerd om hem te stimuleren en het leuke van andere interesses dan gamen in te laten zien zoals contact zoeken met andere leeftijdsgenootjes en er wie weet wel een vriendschap van komt.
Sinds een tijd zit hij voetbal wat hij graag wilde, echter gaat hij er met tegenzin heen of komt er klagend vanaf en zoekt geen contact met de anderen op een leuke manier.
Wat hij doet is de baas spelen of boos worden wanneer het niet gaat zoals hij wil.
De rest van het elftal verzameld regelmatig op een veldje waar meneer niet vrijwillig aan mee doet.
Sturen wij hem er naar toe dan zijn wij of ik de pineut of hangt hij met een verveeld gezicht rond of krijgt geregeld irritaties met anderen.

Uiteraard houd ik rekening met zijn stoornissen, echter is het toch niet zo dat hij geen vrienden kan maken, hij wil namelijk weer al te graag gamen.

Wij hebben zijn pc van zijn kamer moeten halen omdat hij in 's nachts stiekem zat te gamen en speelt nu een paar uur per dag afhankelijk hoe het gaat.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Over tijd maar niet zwanger, hoe kan dat?

Goede avond,

Mijn vrienden is nu 4/5 dagen over tijd en dat is voor haar niet normaal aangezien ze altijd strikt op dezelfde dag ongesteld word.
We hebben 2 weken geleden seks gehad, wel met een condoom.
Zondag, wanneer ze normaal ongesteld zou worden kwam er wel een heel klein beetje bloed maar dat stelde niks voor.
We hebben vanochtend een zwangerschapstest gedaan maar dat was gelukkig negatief.
Hoe kan het zijn dat iemand opeens zo lang over tijd en? En waarom dat kleine beetje bloed wat normaal als je ongesteld word meer is? Ze likt namelijk niet sinds kort de pil ofzo, daar doet ze niet aan.
Kan ze alsnog zwanger zijn ookal hebben we die test gedaan?

Alvast bedankt.

Groet

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing