is het strafbaar als een jongen van 17 bij een meisje van 15 meisje blijft slapen onder een relatie? en wat zijn de gevaren hiervan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben erg verlieft op een goede vriend van me. Hij zelf heeft ook eens toegegeven ook iets voor mij te voelen, maar vertelde ook dat hij geen verkering wilde, omdat hij bang is mij kwijt te raken nadien. (hij heeft bindingsangst) Ik heb hem duidelijk gemaakt dat dat nooit zou gebeuren, maar dat dringt niet door. En natuurlijk wil ik hem niks opdringen.
Maar hij is dus ontzettend lief tegen mij, en ik kan het gewoon niet meer hebben zo. Want als ik dan denk dat er mischien iets zou kunnen zijn, zegt hij dat ik niets moet verwachten, En dan zit ik weer een week of langer in de put en ben ik ook gewoon ontzettend verdrietig.
maar toch blijft hij mijn aandacht zoeken, en blijft hij gewoon ontzettend lief doen en verteld mij alles, wat hij andere totaal niet zou vertellen. Nu weet ik gewoon echt niet meer wat ik moet doen, heeft iemand mischien tips wat ik kan doen in deze situatie?
mijn vriendin heeft contact met 2 loverboys, ze wonen nog geen 20 minuten van haar vandaan.
ze hebben haar al verkracht en in elkaar geslagen, rijden steeds door haar straat en smsen haar dingen zoals;
WE MAKEN JE DOOD, WE WACHTEN JE OP MET EEN HELE GROEP EN VERKRACHTTEN WE JE TOT JE DOOD BENT
en dat soort dingen, ik (haar beste vriendin) ben best belangrijk voor haar
ik was zelf ook bijna in handen van loverboys gekomen maar ik kwam in een instelling te zitten dus bij mij kwam het niet zover.
maar nu weten ze alles van mij ook! ze zijn haar een keer gevolgd toen ze naar mn huis ging, ze weten mijn hele naam, straat, msn, echt álles
ze hebben zelfs hyvesfotos van me uitgeprint en alles.
nu dreigen ze ook steeds dat ze MIJ zullen verkrachten enzo, en durft ze al helemaal geen aangifte meer te doen.
ik weet dat ze mij niks aan kunnen doen want ik zal nooit open doen als ik hun voor de deur zag staan enzo
maar nou de vraag; HOE KAN IK MIJN VRIENDIN OVERHALEN AANGIFTE TE DOEN?
ze zeggen steeds dat als ze het aan iemand verteld ze diegene ook gaan verkrachtten en vermoorden dus durft ze geen aangifte te doen maar ze zal toch echt moeten
ik denk namelijk dat het niet lang meer duurt voordat ze haar naar een andere stad brengen en daar achter de ramen zet.
ik vertel haar dit ELKE DAG maar ze luistert niet.
iemadn tips? alsjeblieft??
SORRY VOOR HET LANGE VERHAAL!
ik heb een tijdje in een gesloten instelling gezeten voor wat dingen, maar ik moest toen een psychologisch onderzoek doen waaruit is gebleken dat ik ODD heb. ik weet zelf niet zo goed wat het inhoudt, ik lees wel dingen op internet enzo maar weet het niet precies.
dus als mensen mij willen uitleggen wat het precies inhoudt, of als jullie mensen kennen die dat hebben, of het zelf hebben
willen jullie dan reageren?
alvast bedankt!
Toegevoegd na 1 minuut:
ik ben trouwens een meisje van 13
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing