Is het schadelijk om per ongeluk 1 sec in de zon te kijken als het middag is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kocht nieuwe doekjes voor mijn bril en hoor nu dat die slecht zijn voor het glas. Hoe zit dit? En...waarom zijn de dan in de handel?
Of heeft nachtblindheid vooral met VERblinden te maken ?
Ik draag dus al meer dan 1,5 jaar 1 (zachte dag) lens in mijn linkeroog, aangezien mijn rechteroog sneller geiriteerd raakt, ik merk nu wel dat ik steeds beter met mn recheroog kan zien omdat ik daar geen lens meer draag maar dat mijn linkeroog is verslechtert. Is dit heel schadelijk moet ik er direct mee stoppen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing