Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mijn ogen prikken na het uithalen van mijn lenzen, wat kan de oorzaak hiervan zijn?

Ik draag sinds een 10-tal maanden lenzen en heb er amper problemen mee gehad, tot vorige week. Iedere keer wanneer ik mijn lenzen uithaal (na ze ongeveer 14u aan te hebben gehad), prikken mijn ogen. Dit houdt soms een uur aan, wat niet echt ideaal is als ik wil slapen.
Ik draag zachte lenzen en vervang ze iedere maand (heb ze deze ochtend vervangen en heb nu weer last), ben niet van product veranderd en mijn lenzen zijn niet kapot (zeker nu niet, ze zijn nieuw van deze ochtend).
Heeft iemand van jullie dit al meegemaakt of weer iemand wat de oorzaak kan zijn? Maandag ga ik naar de opticien, maar het zou fijn zijn als iemand een antwoord kan geven.
Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Optiek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing