Wat is het dichtsbijzijnde treinstation bij Eendragtspolder?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Openbaar vervoer. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zaterdag ga ik met de trein naar Amsterdam vanuit Maarheeze en ik heb mijn treinkaartje al gekocht. Nu kreeg ik gister te horen dat er gewerkt wordt op het spoor bij Eindhoven-Boxtel/Venlo/Weert en ik de stopbus moet nemen tot aan Eindhoven Beukenlaan. Nu is mijn vraag, moet ik betalen voor die bus? Want ik heb tenslotte mijn kaartje voor de trein al gekocht.
Ik heb mijn reisproduct 3 jaar gelden online beëindigd via de website van de ib-groep, maar ik ben daarna nooit met mijn ov-chipkaart naar een oplaadpunt geweest.
Ik reis morgen met de trein met een vriendin van me en zij heeft een ov-chipkaart (persoonlijk, maar zonder abonnement), kan ik dan met 40% korting meereizen?
In België betaal je 175,- en je kan zelfs 20% gezinskorting krijgen!
In Nederland is dit zo'n goede 180 tot 230,- voor 1 jaar!
Zo loop je al gauw in de duizenden euro's!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing