Is er een mogelijkheid dat ik binnen 24 uur een fotoalbum kan laten maken?
Ik wil een fotoalbum laten maken, en het moet met spoed. Uiterlijk binnen 48 uur
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Online winkelen. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil een fotoalbum laten maken, en het moet met spoed. Uiterlijk binnen 48 uur
Onlangs iets besteld bij BonPrix, de bestelling was geheel niet naar wens dus is alles weer retour verzonden. Via hun website kun je dan bijhouden hoe het met deze retourzending verloopt en eventuele betalingen die nog moeten worden gedaan. Er stond niets over mijn retourzending dus in de veronderstelling dat het was afgehandeld. Brief gekregen met de vraag of ik nog de verzendkosten wil betalen conform hun voorwaarden. Dit begrijp ik prima maar ik heb onlangs ook vernomen dat een bedrijf dit niet in rekening mag brengen bij een volledige retourzending, dus ontbinding van de aankoop. Wie weet hoe dit precies zit?
Is het echt alleen een webwinkel waar je bestellingen op kunt halen (soort magazijn), of zijn de filialen in Rotterdam, Eindhoven en Groningen echte winkels zoals MediaMarkt bijvoorbeeld? Ik vind het zo onduidelijk.
De site ziet er nogal simpel, en niet zo profesioneel uit, maar de prijzen in de winkel zijn zeer laag. Is deze shop te vertrouwen?
het bestelde artikel is buiten de EU. dit houdt in dat je BTW moet betalen. kan je dat bedrag naast je aankoopbedrag terugvorderen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing