Hoe heet het drukwerk / document wat beursgenoteerde bedrijven jaarlijks moeten publiceren aan aandeelhouders?
Met cijfers en doelen, etc. Ik kan even niet op de naam komen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met cijfers en doelen, etc. Ik kan even niet op de naam komen.
Een Braziliaanse opdrachtgever wil werk bij ons uitbesteden. Ik wil namen e.d. van de eigenaar(s) controleren en weten of het wel om een bestaande organisatie gaat. Hoe lang ze bestaan enzovoort.
Ik ben 26 en heb een eigen Tegelzetbedrijf, en omdat ik last van knieën en rug krijg moet ik iets rustiger aan doen. Hoeveel personeel moet je gemiddeld aan het werk hebben om zelf meer kantoorwerk te doen? Heb nu 6 man.
Ik vroeg me af hoe je het beste een groot hotel kan beginnen op een privé eiland . Het idee lijkt me vrij tof en leuk om te doen . Mijn doelgroep van toekomstige klanten zullen vooral toeristen zijn denk ik . Als hotel dacht ik aan een niet te groot/niet te klein eilandje waarop ik een hotel zet van ongeveer 80 kamers om te beginnen . Hoeveel geld zal ik hiervoor nodig hebben ? Of hoe kan ik aan mensen geraken die investeren in mijn hotel ( en hoe werkt dat ? )
Ps. Ik heb even opgezocht hoeveel een eiland kost en het is echt verrassend goedkoop soms
Ik heb een webdesign/development bedrijf. Hiernaast wil ik graag webhosting gaan verlenen, maar heb hier uiteraard goede algemene voorwaarden voor nodig. Iemand enig idee waar ik deze kan kopen, of goedkoop kan laten schrijven? Ik heb er geen honderden euro's voor over.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing