Stel dat er twee magneten zijn, met een noord en een zuid pool, hoe nauwkeurig worden ze aangetrokke?
Komen de polen precies opelkaar? of is er een kleine afwijking, zo ja praten we dan over micro meters?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Komen de polen precies opelkaar? of is er een kleine afwijking, zo ja praten we dan over micro meters?
Het viel me op dat ik maar geen geschikte oordopjes kan vinden, die het geluid (kabaal) naar mijn oren toe volledig afschermt. Hoe komt dat? En in hoeverre kun je het geluid dempen/absorberen?
Ik heb gelezen dat er fosforescentie in een T-shirt zit die licht geeft. Er is dus een klein beetje handgel op mijn T-shirt gevallen van de blauwe versie van Herome. Is dit giftig want ik ben daar bang voor. T-shirt hangt nu in de badkamer te luchten
ik wil weten of je met spiegels meer licht kan maken en of alle licht kan terug kaatsen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing