Gedraagt (Di-)waterstofsulfide zich in vloeibare fase zich net zo als water wanneer gebruikt als oplosmiddel en dan mbt zuren en basen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vanmiddag tijdens een gesprek kwam te spraken dat als je een kever dood slaat er eitjes vrij komen en je dan bij wijze van spreken een huis vol kevers hebt . Ik denk zelf dat dit een mooi broodje aap verhaal is . Of zit ik er naast ?
de vraag is welk glaswerk je nodig hebt om een zout te maken uit de stoffen calciumnitraat en natriumcarbonaat
De vraag is hopelijk niet zo moeilijk voor de mensen die scheikunde hebben gehad.
Je hebt:
1 gram calciumcarbonaat, dat is dus 9,99 * 10 -3 mol calciumcarbonaat.
Voor de makkelijkheid:
Calcium = 40,08u
Calciumcarbonaat = 100,09u
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing