Ik wil een hamerkop (van een vleugel) laten analyseren onder een massa spectrometer. Enig idee waar ik dit kan laten doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Daarover las ik iets op deze site. Ik ben benieuwd of het zo is of niet en eventueel waarom / waardoor.
ik heb hier een website gevonden met de formule maar weet niet precies hoe ik deze moet invullen
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dynamo
Omtrek fietsband = 68cm x Pii = 213.6cm
zou er ook uitgelegd kunnen worden hoe je dit doet?
alvast bedankt
Toegevoegd na 1 minuut:
ik zie net dat je niet de energie uitrekent met die formule maar het voltage.
Vanacht zat ik op het strand en wilde een fles wijn openen. Ik had geen kurkentrekker dus ik duwde met veel kracht de kurk in de fles. Toen die eenmaal in de fles schoot brak de bodem van de fles af. Hoe kan dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing