Waarom krijgen alleen schapen last van Myiasis en andere dieren niet?
Dit komt alleen bij schapen voor, de maden komen via de anus naar binnen en "eten het schaap van binnen op." Waarom niet bij paarden, koeien, geiten etc....?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dit komt alleen bij schapen voor, de maden komen via de anus naar binnen en "eten het schaap van binnen op." Waarom niet bij paarden, koeien, geiten etc....?
Bij het onderwerp - Hoeveel zuurstof produceert een boom? - http://www.goeievraag.nl/vraag/zuurstof-produceert-boom.12454 word in een antwoord gesteld dat over de gehele levens cyclus uiteindelijk geen zuurstof door een boom word geproduceerd . Ik vind dat een beetje onzinnig en een ernstige tekortgeschoten opvatting want laten we nu stellen ; je hebt een boom , die maakt zaad en hiervan komen tijdens zijn leven 10 nieuwe bomen van . Tijdens zijn leven zal hij dan zuurstof groepen vooruit gestuurd hebben en sterft hij .. en zou betekenen dat alles wat de boom aan zuurstof gegeven heeft weer teruggenomen word .
Maar kijk nu .. kijken we naar zijn nakomelingen dan kun je wel degelijk stellen dat de vaderboom toch zeer zinvol is geweest om ervoor te zorgen dat - zijn - afval door 10 nakomelingen helemaal zal worden opgeruimt nietwaar ? Dus .. is de theorie dan geldig dat als we geen boom of regenwoud zouden hebben we er helemaal niets aan zuurstof op zouden verliezen wel waar .. ik denk dus dat zo een idee helemaal niet op zuurstof producerende feiten kan rust . Het gaat miz om het totale levensgevende karakter van de aarde nietwaar ?
Wanneer een mens een boom kapt en verbrand , komt er dan net zoveel stikstof vrij dan dat er tijdens het verrotings proces word afgegeven ?
Ik denk , worden de bomenhoeveelheden verarmt en verstoord dan moet het gehele zuurstof klimaat wel opschuiven naar stikstof .
Ik zag vandaag een gedeelte van de prachtige documantaire "Planet earth". De mannetjes pinguins broeden de eieren uit, terwijl de vrouwtjes een maand lang vis vangen. Gedurende deze maand zorgt het mannetje voor het jong en voedt het met z'n maaginhoud. Hoe kan het dat het voedsel na een maand nog niet verteerd is?
Omdat naar mate je groter bent je meer met jezelf te maken hebt en minder met je omgeving.
naar aanleiding van:
http://www.nu.nl/wetenschap/2047824/vis-en-bacterie-krimpen-door-opwarming-aarde.html
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing