Hoe kan het dat 's ochtends vaak de voorruit van de auto bevroren is en de andere niet?
Als ik dan op de temperatuurmeter in de auto kijk, is de temperatuur van de buitenlucht 5 graden
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Als ik dan op de temperatuurmeter in de auto kijk, is de temperatuur van de buitenlucht 5 graden
ik heb een haan gekregen die altijd vrij mocht rondlopen, 's nachts pas in het hok gezet voor de gewenning, het was de bedoeling dat de haan de kippen gaat dekken/treden, in plaats daarvan pikt en vecht hij alleen maar en met name naar de broedse kip als ze in de buurt van het voer komen wat hij wil gaan eten, ze hebben met z'n totaal vier kippen wel 20m2, vind hij dit te weinig of wil hij al van bil?
Hier hoor je niets over de Russische opstelling inzake klimaatverandering. Ik kan me voorstellen dat ze er vooral voordeel van hebben omdat een groot stuk van Rusland nu erg koud is en de zeeën aan de noordkant ook steeds bevroren zijn. Bovendien schat ik in dat ze als grote gasproducent geen voorstander zijn van restricties op fossiel.
Maar misschien is dit te simpel geredeneerd?
Als je met je tractor gaat maaien, rij je vaak dieren over, hoe kan je dat voor komen?
Toegevoegd na 1 minuut:
*soms dan...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing