Wat is de algemene veel voorkomende flora in Hongarije?
Welke en wat voor soort planten kan je vinden in Budapest in het algemeen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Welke en wat voor soort planten kan je vinden in Budapest in het algemeen?
Kunnen we niet beter spreken over grotere extremen? Zie regelmatig hevige stormbuien in nederland, warme zomers (vooral ook vroeger) en internationaal ook tsunami, aaardbevingen, orkanen, torbado's. Of komt dit juist door de opwarming van de aarde.
Er is in NL te weinig water voor een Tsunami dat weet ik.
Net las ik dat Nederland zonder bescherming van dijken tot Utrecht onder water zou staan.
Nu heb ik een vraag, mocht er oooit toch een Tsunami komen ( bijna kansloos ) dan is Nederland toch veilig? Ik bedoel heel Noord-Holland heeft duinen van 10/15 meter hoog. Of romantiseer ik nu te veel? Die duinen kunnen toch nooit overspoeld worden, ik bedoel de zee is bij vloed misschien 5 meter van de duinen weg en bij eb 50...lijkt onschuldig?
Mijn vraag is NL echt wel veilig tegen natuurrampen zoals nu in Japan
De kerncentrale in Japan is natuurlijk het gesprek van de dag en ik hoor elke keer de splijtstaven voorbij komen maar heb geen idee wat 't is en wat ze doen.
Schoot me ineens te binnen naar aanleiding van de commotie rondom de Japanse kerncentrale(s).
Indertijd was er even paniek, je mocht geen spinazie en koemelk consumeren en ook de bijenteelt is een poosje aan banden gelegd, maar dat waaide relatief snel weer over, inmiddels lijkt het wel verre geschiedenis.
In de verboden zone (Prypjat en Tsernobyl) tiert het groen welig en ook het dierenleven lijkt zich niet alleen herstelt maar ook in grote mate te hebben áángepast aan het nog steeds hoge stralingsniveau.
Maar merken we zelf in het dagelijks leven nog effecten van deze inmiddels al bijna 25 jaar achter ons liggende ramp ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing