Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand mij advies geven over een sim only abonnement?

Ik heb een uurtje geleden mijn abonnement bij vodafone verlengd (via de telefoon). Heb gekozen voor een sim only 180 belminuten + web abonnement (1-jaar). De eerste 5 maanden moet ik 11,98 betalen en daarna 23,95. Maar nu ik zie dat het maar tot 250 mb gaat. Ik heb hier verder geen verstand van. Mij lijkt het best weinig. Ik keek net op de site van Telfort en bij hun kreeg je gewoon 1 gb voor 17,85 per maand + 200 belminuten + 25 smsjes

Is het beter om mijn bestelling te annuleren? Volgens mij kan het binnen 7 dagen (?)

Weten jullie wat de beste sim-only + web abonnement is voor een iphone 4 (dus veel MB en ook goedkoop)? Ik denk dat ik best vaak buiten ga internetten.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Telefoons

ik wil graag een telefoon abonnement nemen, de htc sensation xl met dr dre hoofdtelefoon. is het mogelijk om zomaar te stoppen met een abbo?

want het gaat de eerste 8 maanden 21,50 kosten, niet zo veel. maar daarna wordt het 47,50, dat is flink wat en alleen met vakkenvullen wordt het moeilijk. stel dat je na 4 maanden het toch niet meer wilt of kan betalen, is het dan mogelijk om linea direct te stoppen met het abonnement. of als er bijv water over heen valt of diefstal? het lijkt me wel dan dat dat dat automatisch stopgezet wordt?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Telefoons
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing