Hoe kan ik met een iPhone foto's in mappen plaatsen ?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
None
ik had op 18 juli de galaxy s gekocht,bij vodafone. Ze hadden toen een aanbieding dat je 't 1e jaar 14.85 zou betalen en daarna (dus 2e jaar) 't dubbele maar nu is er 29,69 euro van mijn moeder's rekening afgeschreven terwijl het 14.85 zou moeten zijn en ik ben niet buiten mijn bundel geweest kan je hiermee nog je geld terug krijgen?
Toegevoegd na 17 minuten:
er stond dit erbij..zou het hiermee te maken hebben?
Toegevoegd na 17 minuten:
er stond dit erbij..zou het hiermee te maken hebben?
Dochter zit in Spanje en kan haar niet bereiken, sms lukt ook niet vanuit Belgie maar zij kan wel sms sturen. Ik heb Base als provider.
Bij mijn vorige mobieltjes was het altijd zo, dat als iemand mij belde terwijl hij uitstond, ik na het aanzetten een bericht ontving dat ik een oproep gemist had.
Waarom is dat met deze gsm niet het geval?
Betreft dat een instelling die in de telefoon veranderd moet worden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing