Hoe kan ik een wallpaper op mijn beginscherm zetten op mijn iPhone?
Ik kan niet kiezen uit beginscherm of lockscreen mijn wallpaper komt automatisch op het lockscreen. Heeft iemand hier ervaring mee of weet iemand hoe je dit moet oplossen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kan niet kiezen uit beginscherm of lockscreen mijn wallpaper komt automatisch op het lockscreen. Heeft iemand hier ervaring mee of weet iemand hoe je dit moet oplossen?
Telfort ondersteund geen bb's maar ik lees overal op internet dat het wel moet lukken, maar overal staan er uitleggen over andere bb's en niet de torch...het menu van de torch is anders namelijk.
Hoop dat iemand mij kan helpen??
x
Ik heb winterboard al gedownload maar als ik dan bij een plaatje op 'gebruik als achtergrond' klik dan komt die automatisch op het lockscreen maar ik wil de afbeelding eigenlijk als achtergrond op het homescreen ( dus achter de apps). Heeft iemand toevallig enig idee hoe dit moet?
Kan je sms'jes opslaan die je ontvangen hebt op je iPhone? Ik wil graag sms'jes bewaren maar krijg ze niet opgeslagen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing