Weet iemand hoe ik mijn telefoon op een andere manier dan kabel kan laten verbinden met mijn laptop?
Wanneer ik mijn Galaxy S aansluit via de kabel op mijn laptop, wordt de telefoon niet herkent. Iemand een oplossing?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wanneer ik mijn Galaxy S aansluit via de kabel op mijn laptop, wordt de telefoon niet herkent. Iemand een oplossing?
Toegevoegd na 7 minuten:
Dan heb ik het over dat ik af en toe mijn mail check en veel op market zit en veel dingen met apps doen.
Om stroom te besparen
Mijn garantie bij Apple is verlopen en zij willen me dus niet meer helpen, maar ik heb wel een probleem. Over het algemeen doet hij het vlekkeloos. Ik kan via mijn iPod ook gewoon alles, incl. Apps downloaden en muziek luisteren. Als ik hem met iTunes wil verbinden op de computer gaat er echter iets mis. Hij gaat tot ongeveer 3/4 van 'reservekopie' ophalen en dan gaat mijn iPod uit en herstart hij en dan start het hele traject weer opnieuw. Ik kan hem dus niet meer synchroniseren. Ik heb hem al meerdere malen herstelt (DFU) maar dat hielp niet. Alvast bedankt ;)
Is het nog mogelijk om met mario kart op de 3ds samen te spelen met een ds lite?
Ik ben namelijk voor plan om 25 maart een 3ds te kopen met mario kart 3ds
Alleen is het dan nog wel mogelijk om de oude banen te racen , en om de multiplayer functie te gebruiken met een normale dsi/lite?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing