Gingen vroeger na 00.00 uur de helft van de lantaarnpalen uit om stroom te besparen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Milieu. Vragen over flora, landbouw en veeteelt en meteorologie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
We hebben ooit vinyl laten leggen, dat zal tussen 1976 en 1980 zijn geweest. Ik wil dat spul er nu eindelijk eens uit hebben ( en dat wordt moeizaam, het zit zowat vastgegroeid aan het beton). Ik kan het er zelf wel afkrijgen maar ik moet asbesthoudende spullen wel heel moeilijk en veilig afvoeren. Risico voor mijn eigen gezondheid is er amper, ik ben op leeftijd. Blijft dus de vraag: kan dat spul in mijn vinyl zitten als het in genoemde periode is gefabriceerd?
Waarop hapert men (=gemeentes, provincie en het rijk) ? Laat het rijk dit ter dege en sterk gaan faciliteren dmv bijvoorbeeld het voorstellen van belasting aftrek voor meer duurzaam.
Toegevoegd na 6 dagen:
meer lokaal gaan oplossen en kleinschalig kreëert werk voor direct betrokkenen. Staat hier een vergoeding tegenover dan worden dit als vanzelf banen bij succes.
D.i. het omgekeerde van gedwongen zinloos moeten werken.
Is kwartsstof wat vrijkomt bij het frezen van een wegdek schadelijk indien dit over een moestuin waait en op groente terechtkomt en bodem vervuilt.
Inademen kan longkanker veroorzaken maar wat als het opgenomen wordt door huid of met voedsel ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing