Is teveel reflex-spray gevaarlijk?
Twee keer per week? Ik neem het voor knieen op te warmen bij lopen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Twee keer per week? Ik neem het voor knieen op te warmen bij lopen
Ik moet een presentatie houden over medicijnverslaving. Het enige wat ik hierover kan vinden is dat het voornamelijk vrouwen zijn, maar verder niks over leeftijdscategorie etc..
Ik ken iemand die heel erg last heeft van roos, zelfs anti-roosshampoo en speciale shampoo van de dokter werken niet. Zijn er speciale medicijnen die roos verminderen of stoppen?
Ik gebruik dagelijks bepaalde pillen voor de werking van mijn darmen, nou moet ik elke maand betalen voor deze medicijnen omdat de verzekeraar ze niet vergoed. Alleen deze pillen helpen, de rest van de medicijnen niet. de specialist heeft deze pillen voorgeschreven. is het mogelijk om het toch te laten vergoeden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing