Mag je een koopgraf 'verhuren'?

Stel je hebt een koopgraf voor 3 personen. Er is 1 persoon in begraven. Mag je de andere plekken dan 'verhuren'?

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee dat mag niet. Bij een algemeen graf worden 3 willekeurige lichamen op elkaar geplaatst. Meestal zijn dit mensen die in dezelfde periode zijn gestorven. Bij een particulier graf koop je het graf niet, maar huur je het graf voor een bepaalde periode van bijvoorbeeld 10, 20 of 30 jaar. Bij de meeste begraafplaatsen kunt u deze periode verlengen met 5 of 10 jaren. Hierdoor is een particulier graf eigenlijk ook gehuurd en niet gekocht. Daarom wordt er nu ook gesproken over een algemeen of particulier graf. Het grote verschil is dat de particulier zelf bepaalt wie in het graf wordt bijgezet. Meer rechten heb je niet bij een particulier graf. Indien u een graf gaat onderverhuren kunt u aangesproken worden op artikel 23 of 28. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wetten.overheid.nl/jci1.3:c:BWBR0005009&ved=2ahUKEwiooMSNitrfAhUSDOwKHfLqDmYQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw3eyLT8K_xVls1tPISn6o5V

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100